O Nas

Fotografia ślubna i wideofilmowanie to możliwość pokazania wybranych chwil i zatrzymania czasu w postaci prostego obrazka. ​Jednak tylko kreatywny fotograf ślubny posiadający duże doświadczenie jest w stanie uchwycić te wyjątkowe momenty i wykonać piękne zdjęcia ślubne, które będą stanowić prawdziwą pamiątkę na długie lata. Plenerowe sesje odbywają się zawsze w najbardziej atrakcyjnych miejscach - wykorzystanie walorów otoczenia pozwala na wykonanie prawdziwie efektywnych zdjęć. Fotograf, który wie, w jaki sposób uchwycić magię chwili, to najlepszy wybór dla Ciebie. 
 
Ceremonia ślubna to czas pełen takich właśnie momentów. Dla mnie to ciąg setek wyjątkowych chwil, z których muszę wybrać właśnie te, które są warte uchwycenia i zatrzymania na zawsze. 
 
Fotograf ślubny Warszawa
poznając pary, dla których pracuję – poznaję ich oczekiwania i pracuję tak, żeby efektem jego pracy było ich szczęście zatrzymane na zawsze.
 
Fotografia ślubna to wyjątkowy rodzaj tworzenia zapisu zdjęciowego. Wymaga nie tylko umiejętności wyczucia chwili, ale przede wszystkim umiejętności odpowiedniego kadrowania i dostosowywania wszelkich elementów składowych zdjęcia. Wybierając fotografa na swoją ceremonię ślubną należy przede wszystkim dokładnie zapoznać się z bazą zdjęć fotografów dostępnych w naszej okolicy. Jeżeli jednak w swoim mieście nie znajdziesz fotografa ślubnego, który mógłby sprostać twoim oczekiwaniom – odważ się i poszukaj w innych miastach. Wiele polskich miast, takich jak Warszawa – skupia bardzo dobrych fotografów, którzy mają za sobą bogate historie i ciekawe dokonania.
 
Fotograf ślubny – to nie człowiek od robienia zdjęć
Bardzo często wybór fotografa ślubnego jest bagatelizowany co zazwyczaj powoduje sytuację, że trzeb dokonać wyboru na podstawie fotografów, którzy dysponują wolnymi terminami, a nie na podstawie fotografów, którzy w subiektywnej ocenie – robią najlepsze zdjęcia.
 
Żaden fotograf ślubny nie stworzy ciekawego i wartościowego zapisu zdjęciowego z ceremonii, bez wcześniejszego przygotowania – co jest oczywiście elementem jego pracy. Poznając parę małżeńską zyskuje przede wszystkim dostęp do ich preferencji i oczekiwań względem zdjęć ślubnych. Każdy fotograf ślubny powinien dobrze wykorzystać taką możliwość i starać się dobrze poznać preferencje przyszłych małżonków.
 
Przeprowadzona przez fotografa ślubnego sesja zdjęciowa to przede wszystkim propozycja dla małżonków. Już w niepamięć odeszły czasy, gdy zapis obrazu pozwalał na wykonanie maksymalnie kilkunastu zdjęć. W dzisiejszych czasach, dzięki cyfrowemu zapisowi zdjęć – możliwe jest wykonanie setek zdjęć co daje możliwość wyboru najbardziej właściwego ujęcia. Dla niektórych osób – taki rodzaj zapisu jest raczej zapisem o niskich walorach artystycznych, ale przecież nigdy sprzęt nie decydował o tym, jak wykonane jest ujęcie. Chociaż to aparat odpowiada za rejestrację obrazu to jednak zawsze – wszystko pozostaje w rękach fotografa.
 
Fotograf ślubny - dzięki niemu na zawsze zapamiętasz swoje szczęście
Pary małżeńskie z różnych powodów decydują się na fotografa ślubnego. Niektórzy rezygnują z niego na rzecz operatora wideo, a niektórzy starają się załatwić to we własnym zakresie. Bardzo często w rodzinie znajduje się ktoś, kto potrafi robić świetnie zdjęcia. Jednak wykorzystywanie członka rodziny lub innego uczestnika zaproszonego na uroczystość – zdecydowanie nie leży w dobrym tonie. Aby zapewnić komfort sobie i swoim gościom – najlepiej jest skorzystać z usług, jakie oferuje fotograf ślubny. Tego rodzaju usługa jest konkretnie przygotowana, aby spełnić w najwyższym stopniu oczekiwania pary małżeńskiej.