O Nas

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Jeśli chciałbyś usiąść wieczorem przy kominku z albumem w dłoniach i powrócić do najcudowniejszych chwil ze swojego życia - to wspaniale. Ja uwielbiam je zatrzymywać. Dla mnie fotografia ślubna to przede wszystkim umiejętność wybrania i uchwycenia momentu, który pokazuje wszystkie emocje towarzyszące ceremonii ślubnej. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu i poznaniu preferencji pary małżeńskiej – mogę swobodniej pracować z pełną odpowiedzialnością za wybrane przeze mnie ujęcia.

Jeżeli chcą Państwo poznać dokładniej moje preferencje w kwestii ujęć – zapraszam do mojego portfolio. Znajdą tam Państwo zdjęcia z przygotowań, ceremonii, wesela oraz z pleneru. Bardzo lubię pracę z osobami, które mają podobne upodobania w kwestii doboru pleneru i wykonywanych przeze mnie ujęć. Cenię sobie również swobodę tworzenia i realizowania sesji zdjęciowej zgodnie z zamysłem przygotowanym przed przystąpieniem do realizowania usługi. Moja fotografia, rozwija się wraz ze mną. Coraz więcej wiem i  umiem, lecz przede wszystkim  wraz z upływem czasu,więcej potrafię dostrzec.
Przeniesienie świata na zdjęcia to dla mnie czysta  formalność, którą jednak wciąż zgłębiam, by robić to z dnia na dzień coraz lepiej.