Fotografia ślubna Piaseczno

Piaseczno to miasto położone w woj. mazowieckim w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów.
Miasto oraz jego okolice bogate są w zabytki i miejsca o dużej wartości historycznej.

Sesja ślubna

Pomimo tego, że Piaseczno jest niewielką miejscowością, można tam znaleźć wiele niezwykle urokliwych miejsc, które będą się idealnie nadawały na profesjonalną sesje zdjęciową. Fotografia ślubna to pamiątka na całe nasze dalsze życie, dlatego warto zatroszczyć się o wybór odpowiedniego miejsca na sesję plenerową - Piaseczno daje nam wiele naprawdę atrakcyjnych możliwości, dzięki którym zdjęcia ślubne będą wyjątkowe.

Zdjęcia ślubne

Oto miejsca, w których często organizuję ślubne zdjęcia plenerowe, więc mam pewność, że cała magia tych miejsc przeniesie się na fotografie:

 


1.Park Piaseczno-Pólko
Park Piaseczno-Pólko to park dworski znajdujący się nad rzeką Jeziorką, który powstał w pierwszej połowie wieku XX. Park ten charakteryzują znaczne walory krajobrazowe i architektoniczne. Tradycyjna sesja ślubna w tym miejscu jest doskonałym wyborem.
2.Park Chyliczkowski
Park Chyliczkowski jest obecnie parkiem miejskim, wcześniej był elementem kompleksu dworskiego. Szczególnie warty polecenia i uwiecznienia na zdjęciach jest Dworek Poniatówka znajdujący się właśnie w tym parku - zdjęcia ślubne w tym otoczeniu z pewnością będą pozytywnie wyróżniały się na tle typowej fotografii ślubnej.
3. Zimne Doły 
Zimne Doły - polana położona na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, 4 km od Piaseczna. Właśnie tu możliwa jest do zrealizowania wodna fotografia ślubna. Kreatywna sesja ślubna przyniesie nie tylko wiele radości podczas jej wykonywania, ale w efekcie z pewnością powstaną efektowne zdjęcia ślubne. Jeśli marzycie Państwo o fotografii ślubnej w wodzie, właśnie to miejsce idealnie się do tego nadaje, lecz nie tylko. Na terenie obiektu rekreacyjnego „zimne doły” znajdują się także przepiękne wiaty oraz prześliczna wieża widokowa, która sprawi, że nasza fotografia ślubna będzie niezapomniana i oryginalna.

 

Fotografia ślubna Piaseczno - galeria dostępna tu